Dualar.com ailesi

بسم الله الرحمن الرحيم

Sadece allah rızasını gözeterek sizlerle paylaştığımız bütün bu dualar, hem size fayda sağlayacak, hem de sizin adınıza hayırlar işlenmesine vesile olacak. Hem paylaşılan duaları okuyup bu sayede kendinizi iyi ve güvende hissedeceksiniz, hem de bu sitenin bütün gelirlerinin hayır kurumlarına bağışlanacak olmasının iç huzurunu yaşayacaksınız. Aklınıza gelebilecek ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü duayı Dualar.com ailesi olarak sizlerle paylaşıp, sizlerle daha geniş ve büyük bir aile olacağız inşallah.

Selam ve dua ile…

EDITÖRLER

Gabbie Hanna

CEO

Carson Daly

Chief Editor

Terrence O'Brien

Executive Editor

Billy Steele

Managing Editor

Reklam ve İşbİrlİğİ

Sitemizden elde edilecek gelirlerin tamamının fakir ve muhtaç ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kullanılacaktır.  hayırda sizinde katkiniz olsun!

Dualar.com farklı sponsorluk, partner, reklam ve content marketing alanlarında işbirliği tekliflerine açıktır.
Tüm işbirliği ve ile sorularınız için selam@dualar.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Display (Banner) Reklamlar – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara (side bar, header ve footer) Banner olarak reklam verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Sponsorluk – Web sitemizde banner bulunduran sponsorlar firmaların, web bannerına tıklandığında, sponsorumuzun belirlediği sayfaya link verebilmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamı – Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayabiliriz.

Bunların dışında işbirliği ve partnerlik gibi farklı proje tekliflerinize açığız.
Tüm teklifleriniz için bize selam@dualar.com e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Yuşa Ayyıldız
İletişim sorumlusu
selam@dualar.com